Chrániče zubůChrániče zubů se dělí na verzi „single“. Ta chrání pouze horní patro. A verzi „double“, která chrání jak horní, tak dolní patro zubů. Verze double je spojená (jedná se o jeden kus) a obsahuje dýchací otvor. To dříve bývalo problematické při intenzivnějších trénincích. Proto společnost Everlast vytvořila speciální verzi. Tento chránič zubů ve verzi profi obsahuje mnohem lepší otvor, čímž usnadní dýchání. Společnost Everlast zároveň tvrdí, že díky speciálnímu materiálu zároveň chrání mozek.
Chrániče zubů Everlast EverGel. Skvěle absorbuje nárazy - 3 tlumící vrstvy. Díky vnitřní gelové vrstvě jsou velmi pohodlné. Dodávané s elegantní krabičkou. Chrániče se tvarují pomocí horké vody.
Silikonové chrániče zubů od firmy Everlast jsou pohodlné a vhodné pro širokou škálu sportů. Perfektně sedí. Jednoduchý a praktický design. Určené pouze pro horní čelist. Po namočení do horké vody po doporučenou dobu deseti vteřin se v ústech vytvarují přesně podle zubů. Váha chrániče i s obalem je 80 gramů. Dodávají se v hygienické plastové krabičce.Na výběr je z několika barevných provedení. Balení obsahuje český návod pro správnou úpravu chráničů.Tyto silikonové chrániče zubů od firmy Everlast jsou pohodlné a vhodné pro širokou škálu sportů. Po namočení do horké vody po dobu deseti vteřin se v ústech vytvarují přesně podle zubů. Jsou určeny pro horní i spodní čelist. Obsahují dýchací otvor. Dodávají se v hygienické plastové krabičce. Balení obsahuje český návod pro správnou úpravu chráničů.


banner6banner3banner9banner1banner2banner10banner4banner5banner7banner13banner11banner8banner12