Chrániče holení

Nepostradatelná pomůcka pro tréninky a zápasy na Kickbox, Thai box a TaeKwondo.

 Vysoce kvalitní chrániče holení Everlast ze syntetické kůže, které byly navrženy speciálně pro holenní kosti. Perfektní anatomické zpracování. Využití pro různé stupně intenzity tréninku. Pevná a odolná konstrukce. Obsahují dvouvrstvou pěnovou výztuž, která skvěle pokryje všechny údery a nárazy. Součástí chráničů je rovněž výztuž chránící nárt. Obvod celého chrániče je lemován pruhem silně prošité koženky. Chrániče obsahují velmi příjemný vnitřní materiál, který skvěle saje pot a odvádí vlhkost. Zapínání je zajištěno dvěma silnými koženkovými pásky se suchým zipem. Horní pásek je dlouhý 30cm. Síla pásku je 5cm. Délka spodního pásku je 21cm, síla 5cm. Každý z pásků je kvalitně obšitý, navíc se zachycují do pevných kovových spon. Chodidlo lze zafixovat pomocí pružného pásku ve spodní části chrániče. Na přední straně chrániče je umístěna nášivka s logem Everlast. Malé logo je natištěno také v oblasti nártu. Na výběr je z červeného nebo černého provedení.


Everlast textilní chrániče holení, barva červená. Tyto chrániče jsou lehké, přizpůsobivé všem pohybům, pevně drží na noze. Jsou vyrobeny z bavlněné textilie, v níž je umístěna speciální pěnová guma, která má schopnost pohlcovat údery.

Kromě holeně je chráněn i nárt. Zapínání na suchý zip pomocí elastických pásků. Jedna velikost. Jsou určeny pro lehčí trénink.

Jednoduché, cenově dostupné chrániče holení a nártů Everlast. Pěnové polstrování s vysokou absorpcí tlumení. Zapínání na suchý zip elastickým páskem. Navržené pro lehký trénink kickboxu, muay thai či sebeobrany. Vyrobené z umělé kůže. Lehce omyvatelné.


banner6banner3banner9banner1banner2banner10banner4banner5banner7banner13banner11banner8banner12