Fitness pomůcky
Švihadla:


Klasikou mezi Everlast fitness pomůckami jsou švihadla, která jsou velmi populární mezi všemi příznivci bojových sportů. Švihadlo neodmyslitelně patří k základní výbavě každého boxera.

Medicinbaly:


Medicimbaly slouží především k posilování, skvěle vám zlepší fyzičku, dynamiku a obratnost, ale zároveň posilujete i celou horní polovinu těla.
Posilovací pomůcky:


Pro posilování jsou k dispozici pomůcky na jednotlivé partie těla - např. posilovač krčních svalů, posilovač předloktí, speciální posilovače zápěstí. Mezi velmi oblíbené patří kolečko pro posilování břišních svalů nebo teleskopická hrazda, kterou je možno umístit mezi zárubně dveří.

Pomůcky pro podporu hubnutí:


Do řady fitness patří také vybavení k podpoře hubnutí - naprostými bestsellery jsou hubnoucí pásy z neoprenu, ať už v klasické variantě či ve variantě s vkládacím gelovým polštářkem. A sauna suits - obleky z pevného PVC, které se oblékají pod teplákovou soupravu při běhu.
Rukavice na fitness:


Rukavice do posilovny od firmy Everlast. Vyrobené ze špičkové kůže. Rukavice mají záměrně volné prsty pro lepší uchopení činky a větší flexibilitu. Extra silné a odolné prošívání. Perfektně sedí na ruce. Dvojitá vrstva kůže na dlani. Váha rukavic je 80 gramů. Zapínání na suchý zip opatřený našitým černo-žlutým logem Everlast. Na výběr z velikostí S, M, L a XL. Rukavice se prodávají v páru.


Tvarování těla:


Nafukovací gymnastický míč od firmy Everlast je vynikající fitness prostředek na procvičení a vyformování vaší postavy, ale je také výborným pomocníkem pro léčbu páteře. Dokonale na něm procvičíte celou oblast pasu, břicha, stehen, ramen, hrudníku, paží a celou oblast zad. Lze na něm také přirozeně posilovat břišní svaly bez zbytečného a enormního přetížení spodní i krční části páteře. Při cvičení na míči zároveň zapojujete i všechny stabilizační svaly, důležité především pro udržení rovnováhy na míči.Nafukovací míče se používají nejen ve fitness centrech, ale slouží i jako vynikající pomůcka při rehabilitaci po zranění kloubů a páteře. Své využití najde tento cvičební míč určitě i v každé domácnosti, kde návštěva fitness centra je z časových, nebo jiných důvodů omezená. Everlast cvičební míč je ideální pro cvičení i při sledování televize, případně k sezení u počítače, kdy je tělo nuceno držet páteř ve správné pozici. Ke všem nafukovacím míčům od firmy Everlast je přibalena kvalitní ruční pumpička pro rychlé a pohodlné nafouknutí. Everlast nabízí dvě velikosti míčů. Tento cvičební míč má průměr65cm. Váha balení bez pumpičky je 1,06 kilogramů.banner6banner3banner9banner1banner2banner10banner4banner5banner7banner13banner11banner8banner12