Klasické závěsné pytleBoxovací pytle Everlast jsou plněny převážně drceným textilem nebo kousky kůží. Vnější materiál je buď textilní (zaměřený spíše na lehké tréninky), koženkový ( většina novějších typů boxovacích pytlů již má povrch z nového materiálu NEVETEAR – což je vysoce kvalitní a velmi trvanlivá koženka, která má stejné využití jako pravá kůže) nebo kožený (vhodný do tělocvičen, posiloven či pro profesionální tréninky). 

Boxovací pytle se dále rozdělují podle výšky (od 72 do 180 cm) a váhy (od 19 do 45 Kg), pro klasický fitness trénink by měl mít pytel ideálně polovinu Vaší váhy.Trénujte jako profesionálové. Syntetická kůže, originální starý styl
 1910. Speciální výplň ze syntetických a přírodních vláken zajišťující perfektní tlumení nárazů. Díky nylonovým popruhům je pytel velmi tichý a jeho používání bezpečné

 Délka 117cm, váha cca 35kg.Everlast boxovací pytel. Vyrobeno z velmi trvanlivé umělé kůže. Speciální výplň z drceného textilu. Dodáván plný. Výška 120 cm.

Cenově zajímavý boxovací pytel je vyroben z velmi trvanlivé umělé kůže. Speciální výplň z drceného textilu díky které boxovací pytel Everlast skvěle pohlcuje údery a šetří vaše klouby. Výška pytle bez řetězu je 120 cm. Úchyty pro řetěz jsou našity na pytli. Řetěz je chromovaný, otočný. Očko závěsné. Boxovací pytel je bezúdržbový, ošetřuje se pouze přípravy na PVC či vlhkým hadříkem. Do pytle není vhodné kopat v botách. Boxovací pytel je dodáván plný, s řetězem. Váha - 29kg.Everlast boxovací pytel 102cm je vyroben z nového materiálu NEVATEAR® (trvanlivá syntetická kůže) - vypadá a je trvanlivý jako kůže. Speciální výplň z drceného textilu díky kterému boxovací pytel Everlast skvěle pohlcuje údery a šetří vaše klouby.

Průměr pytle je 34cm. Váha pytle je 28kg. Délka 102cm. Boxovací pytel je bezúdržbový, ošetřuje se pouze přípravy na PVC či vlhkým hadříkem. Do pytle není vhodné kopat v botách. Boxovací pytel je dodáván plný.


Boxovací pytel Everlast Polycanvas 102cm. Skvělá volba pro domácí použití a začátečníky. Boxovací pytel je naplněn drceným textilem a díky tomu perfektně absorbuje kopy a údery. Je vyrobený z pevné a trvanlivé směsi syntetických a přírodních vláken.


Navržený tak, aby vydržel spoustu úderů a nárazů při intenzivním tréninku. Ideální pro trénink boxu. Spodní část pytle obsahuje očko, do kterého zavěsíte gumolano s háčkem a pytel můžete ještě dodatečně ukotvit na zemi. Není součástí. Pytel je dodáván v plném stavu. Na pytli jsou našité závěsné popruhy, na jejichž konci je očko pro zavěšení. Délka 102cm. Váha cca 30kg. Pytel je bezúdržbový, ošetřuje se pouze vlhkým hadříkem. Do pytle není vhodné kopat v botách


Everlast boxovací pytel 123cm. Tento cenově zajímavý boxovací pytel je vyroben z nového materiálu NEVATEAR® (speciální PVC) - vypadá a je trvanlivý jako kůže. Speciální výplň z drceného textilu. 

 

Tento cenově zajímavý boxovací pytel je vyroben z nového materiálu NEVATEAR® (trvanlivá syntetická kůže) - vypadá a je trvanlivý jako kůže. Speciální výplň z drceného textilu díky kterému boxovací pytel Everlast skvěle pohlcuje údery a šetří vaše klouby. Průměr pytle je 34cm. Váha pytle je 32kg. Délka 123cm. Boxovací pytel je bezúdržbový, ošetřuje se pouze přípravy na PVC či vlhkým hadříkem. Do pytle není vhodné kopat v botách. Boxovací pytel je dodáván plný.
banner6banner3banner9banner1banner2banner10banner4banner5banner7banner13banner11banner8banner12