Lapy

Everlast Mantis boxerské zahnuté lapy. Vyrobené z velmi lehkého a odolného nového materiálu Everhide®, který se svými vlastnostmi a odolností téměř vyrovnává kůži. Obsahují tři sendvičové vrstvy pro lepší absorbci a trvanlivost. Cena za pár.


Everlast rovné boxerské lapy vhodné pro lehčí trénink či pro začátečníky. Vyrobené z velmi lehkého a odolného nového materiálu, který se svými vlastnostmi a odolností téměř vyrovnává kůži. Ideální pro lehký trénink direktů, háků, zvedáků i jiných úderů.
Kožené zahnuté profi lapy Everlast. Lapy vyrobené z vysoce kvalitní kůže. Určeny především pro trénink direktů, háků ale i jiných druhů úderů. Obsahují tři sendvičové vrstvy výztuže pro výbornou absorbci úderů. Prodávají se v páru.
Everlast blok MMA PU je vyrobený z umělé kůže. Pouze pro domácí použití. Ideální pro lehký trénink kickboxu či thajského boxu. Pevné madlo. Šířka 18-20 cm, tloušťka 9 cm, výška 39 cmbanner6banner3banner9banner1banner2banner10banner4banner5banner7banner13banner11banner8banner12