Posilovací pomůcky


Rukavice do posilovny:

 

Rukavice do posilovny jsou vyrobené buď z kůže či z kombinace kůže a nylonu. Skvěle sedí na ruce. Mají velmi kvalitní prošívání pro delší životnost.

 

 Otočné stojany na kliky:

 

Otočné stojany na kliky zvýší efektivnost klasických kliků. Ideální pro maximalizaci růstu svalů a síly. Pevná konstrukce, kvalitní ložiska, pohodlná madla a protiskluzová spodní strana zajistí kvalitní a pohodlné posilování.

 

 


Posilovací guma shadow boxer:

 

Posilovací guma shadow boxer je ideální pro trénink výbušné síly, aerobni a anaerobní cvičení. Guma neobsahuje žádné spony, řemeny či jiné úpravy.

 


 

Posilovací guma pilates:

 

Posilovací guma pilates je skvělý prostředek na posílení ramen, bicepsů a tricepsů. Jednoduché, ale efektní provedení. Držadlo je z umělé hmoty. Na povrchu posilovací gumy jsou natištěny možné způsoby cvičení.

 

Teleskopická hrazda:

 

Teleskopická hrazda je skvělý prostředek na trénink přítahů, ty pomáhají posilovat oblast zad, bicepsy a ramena. Úchytná část je na povrchu pokrytá protiskluzovou pěnou, což zajišťuje kvalitní a bezpečné uchopení. Délka hrazdy se dá nastavit od 67 do 91 cm. Maximální nosnost je 131 Kg.


Posilovací kolečko:

 

Posilovací kolečko je skvělé pro posílení břicha, spodních zad, bicepsů, tricepsů a stabilizačních svalů. Kolečko je velmi masivní a odolné. Pro lepší stabilitu jsou namontována 2 kolečka. Vyrobeno z kvalitního PVC. Součástí balení je i obrázkový návod.


 
Opasek do posilovny:

 

Opasek do posilovny je určen jako bederní podpora při zdvihání těžkých vah. Zpevní záda a minimalizuje riziko zranění. Opasek je z kvalitní kůže, která je několikanásobně prošitá.

 


Posilovač krčních svalů:

 

Posilovač krčních svalů je ideální pomůcka pro posílení krku, zároveň napomáhá předcházet zranění krku a zlepšuje stabilitu celé horní části těla. Dvojité výztuže a silné prošívání zajišťuje dlouhou životnost.

 

Posilovací kroužky

Posilovací kroužky Everlast na zápěstí či kotníky, 2x 0,45kg. Posiluje svaly a tvaruje tělo.Lze prát v pračce. Ideální pro trénink boxu, běh či rychlou chůzi. Svkěle drží na ruce.


Posilovací pásky – trhačky:

 

Trhačky se používají především na kondiční cvičení, ale jsou vhodné i pro profesionální vzpěrače. Napomáhají stabilizovat úchop a tím uzvednutí větší hmotnosti, což má za následek rychlejší růst svalové hmoty. 

Závaží na zápěstí a kotníky:Vytvořte si svůj cvičební plán. Používáním těchto závaží zvýšíte odpor svalů a díky tomu je snáze posílíte. Trénujte intenzivně. Díky očku na palec skvěle drží na ruce. Velmi pevné a jisté zapínání pomocí širokého pásku na suchý zip. Kvalitní zpracování.

Závaží na zápěstí/kotníky , černá. 2 x 1,13kg

Gelové bandáže:


Everlast zátěžové gelové bandáže Evergel. Skvěle absorbují energii z nárazů a chrání klouby při tréninku. Jsou vyrobené z navlékací slabé rukavice s gelovou výplní na kloubech a s otvory pro prsty. Rukavice se na ruku zafixuje pomocí pásku se suchým zipem. Na hřbetu ruky je kapsa na suchý zip v níž je umístěna zátěž o váze 450g, kterou je možné vyjmout a bandáže používat klasicky (bez zátěže). Prodávají se v páru. banner6banner3banner9banner1banner2banner10banner4banner5banner7banner13banner11banner8banner12