Rukavice na boxovací pytel/pytlovky

Pytlovky/Rukavice na boxovací pytel

Pytlové rukavice jsou určené pouze na tréninky na boxovacím pytli, vyrábějí se ve 2 verzích: Tradiční se zavřeným provedením a prstové.

 Tradiční rukavice/rukavice se zavřeným provedením:

Na rozdíl od jiných druhů rukavic mají tenčí ochranou vrstvu, pro maximální kontakt s pytlem. Nicméně díky kvalitním vycpávkám se nemusíte bát. Rukavice nárazy skvěle pohltí otřesy a klouby zůstanou dobře chráněny. Rukavice se vyrábí jak z pravé tak umělé kůže, která má vysokou odolnost.


Přesto,že jsou rukavice uzavřené nemusíte se bát upocených rukou, vnitřní bavlněný materiál skvěle saje pot a zároveň umožňuje dobrou prodyšnost. Zapínají se klasicky na elastický nebo pevný suchý zip, který fixuje zápěstí a zamezuje jeho možnému zranění.

 

 
Prstové provedení

Vzhledově se podobají ultimátním (mma) rukavicím. Narozdíl od nich mají gelové chrániče v úderové části, které absorbují veškeré nárazy. Dále mají anatomickou vycpávku palce a výstuž, takže poskytuje skvělou oporu pro prsty zaťaté v pěst.  Obsahují inteligentní patentovaný materiál

EverDri (stále suchý), který odvádí pot a dlaň zůstane stále suchá i při maximálním nasazení.

S 43 cm páskem 2krát omotáte zápěstí,

čímž ho zpevníte a ochráníte.

Do těchto druhů pytlovek není potřeba 

používat bandáže nebo vnitřní rukavice.Vzhledem k tomu, že pytlovky jsou namáhány mnohem více než ostatní druhy rukavic,

jsou tvořeny z umělé a vysoce odolné kůže.

Navíc jsou po celém obvodu několikanásobně prošité.


banner6banner3banner9banner1banner2banner10banner4banner5banner7banner13banner11banner8banner12