Švihadla

Gumové švihadlo:


Ultra lehké a velice rychlé gumové švihadlo od firmy Everlast. Ideální pro všechny druhy kardio tréninku, pro tréninky bojových sportů, ale i pro trénink v domácích podmínkách. Gumové švihadlo je dlouhé 2,9m, lze jej však zkrátit vysunutím z rukojeti a odříznutím potřebné délky. Gumové švihadlo je k dispozici v šesti různých barevných provedení – fialová, červená, modrá, černá, žlutá a šedá. Toto Everlast gumové švihadlo váží pouze 80 gramů. Otočné rukojeti jsou z černého plastového materiálu. Na rukojeti má gumové švihadlo natištěno malé bílé logo společnosti Everlast. Gumové švihadlo je baleno ve velice praktickém plastovém tubusu se závitem, který můžete během tréninku použít k uložení hodinek, bižuterie apod.


Ocelové švihadlo:

Švihadlo ocelové Kwon Bronx. Švihadlo je vyrobené z ocelového lanka potaženého PVC, což zajišťuje vysokou rychlost při skákání. Plastové rukojetí umožňují měnit snadno a rychle délku lanka. Švihadlo se využívá v celé řadě bojových sportů (převážně v boxu) pro zahřátí organismu a protažení svalů během tréninku a současně ke zvýšení rychlosti nohou. Toto švihadlo je velmi rychlé a lehké a je proto určeno na zvyšování fyzické kondice nejen pro vyznavače bojových sportů, ale i pro fitness, crossfit další.

Délka: 270cmGumové švihadlo:


Rychlé gumové švihadlo Everlast s délkou 2,7 metru. Nezbytný doplněk pro tréninky všech bojových sportů, případně fitness programů. Zlepšuje rychlost a koordinaci. Vyrobeno z černé průhledné gumy. Hladké masivní otočné rukojeti. Lze jednoduše zkrátit.
Koženné švihadlo:


Na světě asi není ani jeden vyznavač bojového umění, který by do svého kardio tréninku nezařadil trénink se švihadlem. Jedná se o vynikající prostředek jak zvýšit fyzickou kondici, koordinaci, rychlost a vytrvalost. Firma Everlast nabízí řadu vysoce kvalitních kožených švihadel. Toto švihadlo z pravé kůže je vybaveno kuličkovými ložisky pro lepší a rychlejší otáčení. Tvarované a leštěné rukojeti jsou vyrobeny z kvalitního odolného dřeva a jsou potištěny černým logem Everlast. Délka švihadla je 2,4 metru. Pro větší rychlost, odolnost a poddajnost švihadla doporučujeme koženou část mazat vazelínou či krémem na kůžia kožené boty.

banner6banner3banner9banner1banner2banner10banner4banner5banner7banner13banner11banner8banner12